Realty World Türkiye

Satış Yöneticileri Olarak Satış Yapıp Yok Olmuyoruz!

Mehmet Karşil – Zehra Şennur Vanlı

Realty World Türkiye Genel Müdürlük

Kaç senedir Realty World Türkiye’de çalışıyorsunuz?

Zehra Şennur Vanlı: 6 yıldır Realty World Türkiye’de Franchise Satış Yöneticiliği yapmaktayım. Burada çok güzel bir arkadaş ortamı var. Bu ailede büyük bir mutlulukla çalışmaktayım.

Mehmet Karşil: Realty World Türkiye’de 5 senedir ilk günkü heyecan ve özveri ile çalışmaya devam ediyorum. Burada çalışmaktan duyduğumuz pozitif enerji tüm Realty World Türkiye profesyonellerine ve aramıza katılanlara yansıyor.

Sizlerin satışlardan sonra dahi sürecin parçası olmaya devam ettiğinizi görüyoruz.

Satış Yöneticileri olarak uzun bir yolculuğun başlangıç noktasıyız. Franchise satışı yapmadan önce ilk olarak empati yapıyoruz. Biz onlara farklı senaryoları da gösterip alternatif planlar oluşturmalarına yardımcı oluyoruz. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar şeffaf bir şekilde anlatıyoruz. Böylelikle bu işe girerken tam bir farkındalıkla ve tedbirlerle adımlarını daha sağlam atmalarına kılavuzluk ediyoruz. Biz bu işi imzaya kadar bir süreç değil, birlikte bir yolculuk olarak görüyoruz. Kurumsal emlak markası almak isteyen girişimcilerin bizlerle görüştükten sonra karar vermelerini tavsiye ediyoruz.

Realty World markasının farkları nedir?

Markamızı kendi aramızda “Franchise dostu” olarak nitelendiriyor ve buna içtenlikle inanıyoruz. Realty World Türkiye markasını diğer markalardan ayıran en büyük fark aile olabilmektir. Aldığımız her kararda Realty World Profesyonellerine maksimum fayda sağlama odaklı stratejiler geliştirmeyi esas alıyoruz. Vurgulamak isteriz ki attığımız bu adımlarla emlak sektörünün gelişimine de katkıda bulunuyoruz. Biz markasına güvenen ve markasından aldığı güçle çalışan bir emlak profesyonelinin uzun vadede büyük güç katacağını düşünüyoruz. Her gün ekibimizle yeni işbirliği modelleri geliştirip danışmanlarımıza ve ofislerimize katkı sağlamak için çalışıyoruz.

Emlak sektöründe marka değiştirmek isteyenlere tavsiyeleriniz nedir?

İster kurumsal, ister bireysel emlak ofisinde bir emlak profesyoneli olsun isterse de bu işe adım atmayı düşünen bir girişimci olsun kesinlikle en önemli tavsiyemiz yatırım yapmayı düşündükleri markaların çalışma sistemlerini, şartlarını ve onlara neler sağladığını iyice öğrenip karşılaştırma yapmalarıdır. Bu bilgiye sahipseniz en iyi muhakemeyi aklınızla yaparsınız. Sizi hiçbir süslü söz yanıltamaz.