Realty World Türkiye

Bulgaristan Grand Kanyon Projemiz Tüm Hızıyla Sürüyor!

Tamam ve natamam seçenekleri ile sunduğumuz, %70'inin satışının tamamlandığı, 5 Blok ve toplam 1035 daireden oluşan projemizde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 daireler mevcuttur.

Projenin videosuna: https://www.realtyworld.com.tr/tr/videolar/grand-kanyon-projesi/2176 linkinden ulaşabilirsiniz.

Tüm izinleri alınmış olan projemizin 2020’de tamamlanması öngörülürken, alışveriş merkezi ve binaların inşaatı eş zamanlı olarak hızla devam etmektedir.

İçerisinde Dünya’nın ve Türkiye’nin en prestijli markalarının yer alacağı KANYON alışveriş merkezi, Koza WOS spor merkezi, 12 salonluk sinema, Sofya’nın en lüks ve en yeni oteli SWISSOTEL SOFIA gibi pek çok sosyal imkanı bulunan Alışveriş Caddesi ve parkları bulunmaktadır.

Süresiz Oturum İzni ve Pasaport İmkanı
Bulgaristan minimum 520.000 bin Euro ile yatırım yapılması karşılığında 2 yıl içerisinde süresiz oturum, 1.020.000 Euro yatırımda ise AB Pasaport elde etme imkanı sunmaktadır.

Takas İmkanı
Yaşam Yenileme (Takas) imkanı sunduğumuz projemizde Türkiye’de satmak istediğiniz bir eviniz var ise, ekspertiz yapıp değerinde alıyoruz, Grand Kanyon veya Swissotel Residence’dan yer veriyoruz.

Genel Bilgi
Grand Kanyon, Sofya’nın güneybatısında bulunan Mladost ilçesindedir. 

Sofya Havalimanı’na 5 km mesafededir. 

Metro istasyonundan alt geçitle Grand Kanyon’a direkt olarak ulaşabilirsiniz.

İstanbul Genel Müdürlüğümüzden haftanın 3 günü Bulgaristan'a shuttle araçlarımız kalkmaktadır. Projeyi görmek isteyen misafirlerimiz bu hizmetten yararlanabilir.

PROJE SUNUM DOSYASI