REALTY WORLD Pusula Gayrimenkul

Yücel Karabağlı / Danışman

GSM: 0505 796 19 77
T: 0232 362 70 50
F: 0232 362 70 30
yucelkarabagli@realtyworld.com.tr

Adres:
Cahar Dudayev Bulvarı Atlı Apt. No: 77 D:3 Mavişehir Karşıyaka İZMİR

EMLAKLARIN BULUNLUĞU BÖLGELER
Eğitim Üniversite
Meslek Yönetim
Özgeçmiş MERHABA;

BEN YÜCEL KARABAĞLI.1969 İSTANBUL DOĞUMLUYUM. İLK VE ORTA EĞİTİMİMİ İSTANBUL VE ESKİŞEHİR’DE TAMAMLADIKTAN SONRA TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNE KATILDIM. EĞİTİMİMİ TAMAMLADIKTAN SONRA 1988 YILINDA ASTSUBAY OLARAK GÖREVE BAŞLADIM..ÜLKEMİN ÇEŞİTLİ BÖLGELERİNDE GÖREV YAPTIM. BU ARADA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER BÖLÜMÜNDE ÖNLİSANS, İŞLETME FAKÜLTESİNDE LİSANS EĞİTİMİMİ TAMAMLADIM. EMEKLİ OLDUKDAN SONRA GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLARAK ÇALIŞMAYA BAŞLADIM.

TÜRKİYE’NİN GELECEĞİNDE, İNŞAAT VE GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNÜN ÖNEMLİ BİR YERİ OLDUĞUNA İNANIYORUM. ÇOK UZUN YILLARDAN BERİ HAYALİM VE İDEALİM OLAN GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI ALANINDA ÇALIŞMAYA KARAR VERDİKTEN SONRA, HAYATIMIN HER ALANINDA ARADIĞIM VE BEKLEDİĞİM KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞINI REALTY WORLD PUSULA GAYRİMENKUL AİLESİ İLE VEREBİLECEĞİME İNANDIĞIM İÇİN BU HARİKA TAKIMA KATILDIM.

AMACIM DÜRÜSTLÜK VE KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE ÖNEM VEREN, BİZİMLE ÇALIŞANLARIN GÖNLÜNDE BİR YER EDİNEREK DOSTLAR KAZANMAK, GELECEĞE BERABER GÜLÜMSEMEKTİR.

DOĞRU DANIŞMAN FARK YARATIR '' O DANIŞMAN BENİM ''

İLETİŞİM BİLGİLERİ: yucelkarabagli@hotmail.com

GSM: 0 505 796 19 77


Başarı öyküsü 2011 YILI İŞLEM KATAGORİSİNDE TÜRKİYE GENELİNDE GÖSTERDİĞİM BAŞARI VE KARŞILIĞINDA ALDIĞIM ÖDÜL BENİM İÇİN ÇOK BÜYÜK MUTLULUK VE ONUR KAYNAĞI OLMUŞTUR...